Senem Yavaş - Yeni Üyemiz

Kasım 2021

BRF/Banvit- Kurumsal İlişkiler ve Regülasyon Müdürü Sn. Senem Yavaş’ın derneğimize yapmış olduğu üyelik başvurusu Yönetim Kurulumuzca değerlendirilmiş olup, dernek üyeliğine kabulüne karar verilmiştir. Kendilerine derneğimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.


Özge Çırıka - Yeni Üyemiz

Kasım 2021

General Electric Kamu İlişkileri Direktörü Sn. Özge Çırıka’nın derneğimize yapmış olduğu üyelik başvurusu Yönetim Kurulumuzca değerlendirilmiş olup, dernek üyeliğine kabulüne karar verilmiştir. Kendilerine derneğimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.


KİYED AB Sivil Toplum Sektörü Programı Hibesi Aldı

1 Nisan 2021

“Türkiye’de Politika Yapma Sürecinde Sivil Toplumun Yasal ve Teknik Altyapısının Güçlendirilmesi” başlıklı projemiz hibe almaya hak kazandı.


KİYED-IGNITE Webinar Serisi

Mart 2020

COVID-19 pandemisi sürecinde, sosyal mesafe, evden çalışma ve sokağa çıkma yasakları ile değişen hayatımızda KİYED üyelerine KİYED-IGNITE webinar serisi ile ulaşıyor. Bu kapsamda düzenli aralıklarla iş dünyasından, akademiden, kamudan ve siyasi yaşamdan konuklar ağırlanacak, kamu iletişimi ve kurumsal ilişkilerin olası değişimleri ele alınacaktır.


Kiyed Mentorluk Programı

Mayıs 2020

Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden Doç.Dr. Sayın Remziye Yılmaz ile yürütülen iş birliği çerçevesinde, KİYED Gıda Topluluğu öğrencileri için gönüllülük esasına dayalı bir mentorluk programı başlattı. Gıda Topluluğu’nda yer alan 3. ve 4. Sınıf gıda mühendisliği öğrencileri ile bir lisans üstü öğrenci KİYED üyeleri ile mentorluk programı kapsamında eşleştirildi. Amacımız öğrencilerin potansiyelleri konusunda farkındalıklarının artması, profesyonel yaşamdaki fırsatlar konusunda bilgi sahibi olmaları ve kariyer yolculuklarında kendilerine rehberlik etmek.


KIYED’den Hakan Yurdakul’a nezaket ziyareti

Şubat 2019

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Hakan Yurdakul’a KİYED Yönetim Kurulu bir nezaket ziyaretinde bulunarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde Kurul’un konumu, hedefleri ve çalışma usulleri konusunda kapsamlı bir görüş alışverişi gerçekleştirdi.


Yönetim Kurulu Üyemiz Dilek Emil’in Gıda Hattı’nda yayınlanan makalesi

3 Ocak 2019

Kurumsal İlişkiler Yöneticileri CEO’ların Yükselen Beklentileri İle Nasıl Baş Edebilirsiniz?


Sn. Mustafa Elitaş’ı Makamında Ziyaret Ettik

Ekim 2018

KİYED Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Erkut ve KİYED Yönetim Kurulu Üyelerinden Dilek Emil, Pelin Mavili ve Eray Akdağ Ekonomi Eski Bakanı, TBMM Ekonomi Bakanı, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sn. Mustafa Elitaş’ı makamında ziyaret ettiler.