KİYED Ekonomi Bakan Yardımcısını Ağırladı

Kahvaltılı istişare toplantılarının ilkini Başbakan Başdanışmanı ve Eskişehir Milletvekili Sayın Emine Nur Günay’ın katılımı ile gerçekleştiren KİYED, bu toplantıların ikincisini 8 Nisan 2016 tarihinde Limak Ambassadore Otel’de Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile gerçekleştirdi.

20 üyenin katılımı ile düzenlenen toplantıda, bürokraside mevcut genel tabloya ilişkin değerlendirmeler yapılırken, mevzuatlara uyum ve geçiş sürelerinde, lisanslamada, ithalat sürecinde gümrüklerde yaşanan sorunlar dile getirildi. Tüm sektörlerin ortak sorunu olan bu konulara çözüm getirmek için çalıştıklarını ifade eden Metin, konunun AK Parti Grubu’na taşınmasında fayda olacağını belirtti.

 

HAKKIMIZDA

“Yaşanan küresel ve toplumsal değişikliklerle birlikte temsili demokrasinin yerini katılımcı demokrasi ve yönetişimin alması, kamunun ve iş dünyasının çalışma dinamiklerini, dolayısıyla kültürünü değiştirdi. Bu değişim, “kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler”i bir disiplin olarak tanımlama gerekliliğini doğurdu.

Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği (KİYED), bir sivil toplum kuruluşu olarak...” devamı için tıklayınız.

E-BÜLTEN