KİYED Mayıs Ayı Kahvaltısı

KİYED Mayıs ayı kahvaltısında Başbakanlık Yatırım ve Destek Ajansı  (ISPAT) Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet İhsan Erdem Bey’i ağırlayacak

Kahvaltılı istişare toplantılarının üçüncüsü 26 Mayıs 2016 tarihinde Limak Ambassadore Hotel’de saat 09:30’da gerçekleştirilecektir.

Toplantıda özellikle kamu-özel sektor ilişkileri, mevzuat yapım süreçleri, taslak mevzuatlar, kamuda şeffaflık konularının ele alınması planlanmaktadır.

Katılımınızdan onur duyarız. Katılım için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine katılım durumunuzu belirtmenizi rica ederiz.

Ahmet İhsan Erdem kimdir?

Ahmet İhsan Erdem son iki yıldır ISPAT Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. 2011 yılında kurumda proje direktörü olarak göreve başlayan Erdem, Bilken Üniversitesinden Uluslararası İlişkiler Lisans ve PACE üniversitesi Lubin School of Business MBA derecesine sahiptir.

HAKKIMIZDA

“Yaşanan küresel ve toplumsal değişikliklerle birlikte temsili demokrasinin yerini katılımcı demokrasi ve yönetişimin alması, kamunun ve iş dünyasının çalışma dinamiklerini, dolayısıyla kültürünü değiştirdi. Bu değişim, “kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler”i bir disiplin olarak tanımlama gerekliliğini doğurdu.

Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği (KİYED), bir sivil toplum kuruluşu olarak...” devamı için tıklayınız.

E-BÜLTEN