Samet SERTTAŞ

 

Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nde lisansını tamamlayan Samet Serttaş, Nottingham Üniversitesi’nde üretim yönetimi yüksek lisansı yapmıştır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde ikinci yüksek lisansını tamamlayan Serttaş, halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde siyaset bilimi üzerine doktora çalışmasına devam etmektedir.

İş hayatına Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nda başlayan Serttaş, TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu’nda danışman ve Amerikan Büyükelçiliği tarım bölümünde kıdemli uzman olarak görev yapmıştır. Halen Herbalife Devlet ve Kurumsal ilişkiler EMEA Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.

 

HAKKIMIZDA

“Yaşanan küresel ve toplumsal değişikliklerle birlikte temsili demokrasinin yerini katılımcı demokrasi ve yönetişimin alması, kamunun ve iş dünyasının çalışma dinamiklerini, dolayısıyla kültürünü değiştirdi. Bu değişim, “kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler”i bir disiplin olarak tanımlama gerekliliğini doğurdu.

Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği (KİYED), bir sivil toplum kuruluşu olarak...” devamı için tıklayınız.

E-BÜLTEN