Seda YILDIZ

 

Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Seda Yıldız, iş hayatına metin yazarı ve editör olarak başlamış ve çeşitli kurum ve kuruluşların (ASO, İNTES, AGSD, Unilever, TGDF, ASÜD vb gibi) kurumsal dergilerinde yazı işleri ekibinde yer almıştır.

Çalışmalarına editörlüğün yanı sıra kurumsal iletişim ile kurumsal ilişkileri de ekleyen ve 2013 yılında Yaşar Holding’de Kurumsal İlişkiler Sorumlusu olarak göreve başlayan Yıldız, kuruluştaki görevini Kurumsal İlişkiler Uzmanı olarak sürdürmektedir. İlgi alanları arasında sürdürülebilirlik, çatışma çözümlemeleri, kadın çalışmaları, sivil toplum ve çocuk edebiyatı yer almaktadır.

 

HAKKIMIZDA

“Yaşanan küresel ve toplumsal değişikliklerle birlikte temsili demokrasinin yerini katılımcı demokrasi ve yönetişimin alması, kamunun ve iş dünyasının çalışma dinamiklerini, dolayısıyla kültürünü değiştirdi. Bu değişim, “kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler”i bir disiplin olarak tanımlama gerekliliğini doğurdu.

Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği (KİYED), bir sivil toplum kuruluşu olarak...” devamı için tıklayınız.

E-BÜLTEN