Deniz Big Öncel'in Terfisi

8 Mart 2021

KİYED Yönetim Kurulu üyelerimizden Sn. Deniz Big Öncel, Sağlık Politikaları ve İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olduğu şirketi Merck’de terfi etmiştir. Kendisi 1 Şubat 2019 itibariyle Global Kurumsal İlişkiler ve Uluslararası Kamu ile İlişkiler Direktörü olarak Washington D.C.’de görev yapmaya başlamıştır.


Hüseyin Özhan'ın Terfisi

1 sNisan 2019

Üyelerimizden European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) Türkiye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Sn. Hüseyin Özhan, 1 Nisan 2019 itibariyle EBRD Global Başkan Yardımcısı Başdanışmanı olarak görev yapmak üzere terfi etmiş ve yeni görev yeri olan Londra’da görevine başlamıştır.


Eray Akdağ - İş Değişikliği

15 Nisan 2019

KİYED Yönetim Kurulu üyelerimizden Sn. Eray Akdağ, 15 Nisan 2019 itibariyle TÜSİAD Ankara Daimi Temsilciliği görevinden ayrılarak Borusan Holding Kamu Politikaları ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak yeni görevine başlamıştır. Kendisi aynı zamanda 2019 Olağan Genel Kurulu’nda Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği yedek yönetim kurulu üyeliğine de seçilmiştir.


Dr. Onur Yıldırım - İş Değişikliği

1 Nisan 2019

2018 yılından bu yana McKinsey & Company’de Kamu Sektörü Lideri olarak görev yapmakta olan üyemiz Dr. Yıldırım, 1 Nisan 2019 itibariyle SAP Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü olarak yeni görevine başlamıştır.


Engin Yaşar - İş Değişikliği

4 Şubat 2019

Derneğimizin kuruluşundan bu yana üyemiz olan Sn. Engin Yaşar, Kamu Satış Yöneticisi olarak görev yaptığı Huawei’den ayrılarak Microsoft Kamu Kıdemli Satış Yöneticisi olmuştur. 4 Şubat 2019 itibariyle kamu satış portföyünden sorumlu yönetici olarak yeni görevine başlayan üyemiz görevine Ankara’da devam etmektedir.


Dr. M. Oğuzcan Bülbül - İş Değişikliği

15 Nisan 2019

Anadolu Efes’te 2017 yılından beri Kurumsal İlişkiler ve Rekabet Uyum Direktörü olarak görev yapmakta olan üyemiz Dr. Bülbül, 15 Nisan 2019 itibariyle Abdi İbrahim’de Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.