Yasemin Erkut - İş Değişikliği

1 Kasım 2021

KİYED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yasemin Erkut, Kamu Politikaları Direktörü olarak görev yapmakta olduğu şirketi MSD’den ayrılarak Kasım 2021 itibariyle Kamu Politikaları Başkanı olarak Amazon Web Services’te görev yapmaya başlamıştır.


Burcu Coşkun - İş Değişikliği

Temmuz 2021

KİYED Denetim Kurulu üyelerimizden Sn. Burcu Coşkun, Grup Kurumsal İlişkiler ve Sürdürülebilirlik Müdürü olarak görev yapmakta olduğu şirketi Coca-Cola İçecek’ten ayrılarak Temmuz 2021 itibariyle Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak PwC Türkiye’de görev yapmaya başlamıştır.


Burcu Önem - İş Değişikliği

2017 yılından bu yana Vodafone’da Kamu İlişkileri Kıdemli Müdürü olarak görev yapan Sn. Burcu Önem, 2020 yılı itibariyle Novartis Türkiye Kurumsal İlişkiler Müdürlüğü görevine atandı.


Emir Gelen - İş Değişikliği

Eylül 2021

2018 yılından bu yana Amazon Web Services Kamu Politikaları Başkanı olarak görev yapan Sn. Emir Gelen, Eylül 2021 itibariyle ByteDance ve TikTok Türkiye’de Kamu Politikası Başkanı olarak görevine başladı.


Emrah Dönmez - İş Değişikliği

Haziran 2021

2016 yılından bu yana SOCAR Türkiye Enerji A.Ş de Kamu İlişkileri Grup Direktörü olarak görev yapan Sn. Emrah Dönmez, Haziran 2021 itibariyle Dönmez Hukuk & Danışmanlık şirketini kurmuştur. Bundan sonraki çalışma hayatında Serbest Avukat olarak devam edecetir.


Erdem Dokur - İş Değişikliği

Ekim 2021

2017 yılından bu yana Tosyalı Holding Ankara Temsilcisi olarak görev yapan Sn. Erdem Dokur, Ekim 2021 yılı itibariyle DEIK Ankara Temsilcisi olarak görevine başladı.


Güray Karacar - İş Değişikliği

Ocak 2021

Güray Karacar, Sanofi Türkiye ve Levant Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim Direktörü olarak, Ocak 2021 itibariyle görevine başladı. Karacar, Sanofi’ye katılmadan önce son olarak Haziran 2016’dan beri Tofaş Dış İlişkiler Direktörü olarak görev yapmaktaydı.